Юлія Тимошенко: Влада – слабка і безпорадна, але ми не можемо дозволити, щоб цією слабкістю скористалися для розшматування країни

Сподівання на те, що віддавши усю владу в державі президенту, українці отримають нарешті зміни, на які сподіваються, не виправдалися. На жаль, не вперше. Але ще гірше, коли слабкість і безпорадність влади зовнішні сили починають сприймати як слабкість всієї країни й використовувати її для розшматування нашої держави. Цього не можна допустити в жодному разі.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112. Україна».

«Люди мають знати правду, адже вони сподівалися, що в нової влади вистачить сили волі зламати старі корупційні системи. А вона замість цього почала діяти за схемами попередників. Всі ресурси країни віддаються назовні, а українці залишаються жебраками. Щобільше, безсилля президента ті, хто хочуть Україну споживати, приймають за слабкість країни. Вони вважають – якщо президент слабкий, то в країни можна забрати все», – обурилася лідер «Батьківщини».

Саме тому, наголосила Юлія Тимошенко, «Батьківщина» ще рік тому наполягала не тільки на зміні курсу, на реальному, а не паперовому подоланні бідності й брехні, а й на зміні всієї системи влади, яка дозволяє президенту розпоряджатися всім і ні за що не відповідати.

«Ми зараз бачимо, як небезпечно, коли від однієї людини залежать усі рішення в країні, а вона не підзвітна громадянам, не відповідає ані перед людьми, ані перед законом. Нам потрібна зовсім інша система, в якій будь-який посадовець за хибні, корупційні, антинародні дії відповідав би одразу, не чекаючи завершення свого перебування на посаді. На жаль, обіцянки про народовладдя так і залишилися обіцянками. І ми розуміємо чому – бо відповідати довелося б цій владі, яка усі ключові рішення ухвалює за спиною людей і всупереч їхнім інтересам», – пояснила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова