Влада планує позбавити людей дешевої електроенергії, – Юлія Тимошенко

У четвер, 13 квітня, влада планує за процедурою ad hoc ухвалити в парламенті закон про ринок електроенергії і позбавити людей дешевої атомної електроенергії.

Про це попередила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко в програмі «Hard з Влащенко» на телеканалі «ZIK».

«Енергетична мафія хоче із загального ринку електроенергії забрати дешеву атомну електроенергію і гідроелектроенергію, вивести її із загального обрахунку та віддати своїм  корпораціям, а людям залишити найдорожчу – теплову електроенергію. Вони хочуть прибрати з ринку дешеву електроенергію і торгувати нею на власний розсуд, у тому числі за кордон», – розповіла вона.

Народний депутат пояснила, що інтереси енергетичної мафії у Верховній Раді обслуговують фракції «Народного фронту», БПП і Радикальної партії, адже мова йде про колосальні суми в сотні мільярдів доларів».

За її словами, фракція «Батьківщина» бореться за дешеву електроенергію для людей і намагається не допусти ухвалення цього антинародного корупційного закону в другому читанні. Натомість так звана більшість, каже Тимошенко, намагатиметься протягнути закон, яким дешева електроенергія забирається у людей без голосування в другому читанні, без ухвалення поправок – за процедурою ad hoc – «однією кнопкою».

«Вони збирають завтра до зали всіх «кнопкодавів» з Канар та інших островів, щоб вони протягнули цей абсолютно олігархічний, лобістський, клановий закон!» – обурено наголосила політик.

На її думку, дії влади навколо ринку електроенергії нагадують ситуацію з дешевим українським газом власного видобутку: його забрали в людей, а віддали дорогий – за ціною, вищою за ціну імпортованого газу.

«Окрім цього, цим законом вони хочуть ввести таку саму абонплату за приєднання до електромереж, як це було з абонплатою за приєднання до газових мереж. Відбувається повний безлад, який вже не можна пояснити жодними словами», – підсумувала політик.

Лідер «Батьківщини» запевнила, що фракція «усіма силами боротиметься проти цього корупційного закону про ринок електроенергії», а в разі його ухвалення «донесе до кожної родини» інформацію про тих депутатів, які будуть винні у стрімкому зростанні ціни на електроенергію.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова