Юлія Тимошенко: Влада не просто узаконює гральний бізнес, вона ще й хоче звільнити його від податків – це відверта корупція на людській біді

Закон про гральний бізнес – це по суті легалізація криміналу. Ухвалення таких документів спрямовано не на наповнення бюджету, а на позбавлення людей останніх грошей.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112. Україна».

Лідер партії запевнила, що в Україні понад 70% людей проти ухвалення цього закону.

«Чи не логічно було б провести референдум з цього питання і запитати в людей їхню думку. Якщо президент цього не робить, знаючи, що вся країна проти, то це означає, що він діє на замовлення абсолютно інших людей. Це корупційні, кримінальні мафіозні кола – злочинні угрупування, які завжди на цьому заробляли», – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» зауважила, що ухвалення документа не наповнить суттєво бюджет, а лише спустошить кишені українців. По суті йдеться про «заробляння» грошей на людській біді.

«Коли кажуть, що вони хочуть поповнити бюджет на 4 мільярди гривень, то кожна людина мусить знати, що для того, щоб у бюджет отримати таку суму, українці в рік мають програти 40 мільярдів гривень. Це більше, ніж люди витрачають на освіту, на здоров’я, на своє життя», – зазначила Юлія Тимошенко.

Це справжня корупційна змова з криміналом, впевнена лідер «Батьківщини», адже монобільшість планує не просто узаконити гральний бізнес, а й звільнити його від сплати податків.

«Отакий сюрприз приготували для українців. Слідом за законом про гральний бізнес стоїть законопроєкт 2713-Д, де весь гральний бізнес звільняється від податків до 2024 року. Рівно на каденцію чинного президента», – обурилася Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова