Юлія Тимошенко: Влада має захищати інтереси українців, а не іноземних кредиторів

Якими б складними не були розмови з позичальниками, влада має залишатися на боці власних громадян. Лише тоді переговори можна назвати успішними.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Право на владу» та розповіла про свій досвід перемовин з МВФ.

«Сьогодні ми говоримо про меморандум з МВФ, апелюючи лише даними, які оприлюднили журналісти. Бо все робиться за спиною в парламенту та людей. Чому жодна фракція не бачила цього меморандуму? Чому цей документ ніде не оприлюднюється, чому він не винесений на розгляд суспільства, чому це робиться за спиною в усього політикуму? Що ви приховуєте?» – запитала лідер «Батьківщини», звертаючись до міністра фінансів Сергія Марченка.

Юлія Тимошенко нагадала, що на відміну від теперішньої ситуації, підписання меморандуму з МВФ у 2008 році відбувалося публічно.

«Було відкрите засідання уряду з пресою, були запрошені представники МВФ – усе відбувалося відкрито, а потім було передано до Верховної Ради», – зазначила вона.

У відповідь на закиди чинного міністра фінансів, якого підтримав колишній міністр економіки Тимофій Милованов, який також був присутній у студії, що уряд Юлії Тимошенко не виконував умови МВФ, лідер «Батьківщини» зауважила, що діяла послідовно і в інтересах людей.

«Просто порівняйте – скільки люди платили тоді, коли працював наш уряд, і скільки платять зараз. За час, що минув, тарифи на газ підвищилися у 14 разів, тарифи на електроенергію – в 10 разів. Можна сьогодні взяти платіжки за газ, воду, тепло та електроенергію 2008-го року та побачити, що під час світової фінансової кризи, під час епідемії грипу H1N1, ми не підвищили тарифів. Ми були абсолютно логічні, вчасно розрахувалися з боргами, але при цьому не зробили нічого проти людей», – зазначила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова