Юлія Тимошенко: Влада готується позбавити українців соціальних гарантій

Курс держави потрібно змінювати негайно. Адже підвищення тарифів – не останній неприємний сюрприз, який урядовці і провладні депутати готують для українців. На сьогоднішньому засіданні соціального комітету Верховної Ради представники влади відверто зізналися, що планують позбавити українців соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112. Україна».

«Сьогодні за законом не можна платити пенсіонерам нижче, ніж 3370 гривень, а у нас 70% пенсіонерів отримують 1881 гривню пенсії. Це в половину нижче прожиткового мінімуму», – зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, «Батьківщина» внесла законопроєкт, який мав виправити цю кричущу несправедливість, але його відкинули.

«На комітеті представники влади заявили, що планують взагалі скасувати такий критерій, як прожитковий мінімум – щоб його не рахувати. Мовляв, якщо пенсіонерам не вистачає 1881 гривні, то вони мають знаходити вихід самотужки, йти заробляти!» – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» впевнена, що такі цинічні заяви можновладців свідчать, що вони навіть не розуміють, як живуть українці і з якими проблемами стикаються щодня.

«Вони скасували положення закону про осучаснення й індексації пенсій. Вони сьогодні одностайно проголосували проти низки наших соціально орієнтованих законопроєктів. Їхня мета – викорінити будь-який соціальний захист в Україні. Ми запропонували використати світову практику і дозволити жінкам, які мають 3-4 дитини, виходити на пенсію у 55 років. Це не буде обтяжливо для бюджету, але підтримало б такі родини. Позиція керівництва комітету та представників «слуг народу» одностайна – жодних привілеїв таким жінкам. Оце й є світогляд цієї влади, її ставлення до людей», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова