Юлія Тимошенко: Влада чинить спротив проведенню референдуму, але нас не зупинити

Президент і його команда знають, що за всіма соціологічними опитуваннями понад 70% людей проти продажу сільськогосподарської землі. Саме тому вони вже почали протидіяти проведенню всеукраїнського референдуму.

Про це в ефірі «Україна 24» заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, повідомивши про рішення ЦВК відмовити «Батьківщині» в проведенні зборів ініціативної групи в режимі онлайн.

«Ми розуміємо, що президент – лише інструмент в руках великих транснаціональних корпорацій, тому діє винятково в інтересах зовнішнього замовлення. Він знає, що вся країна проти розпродажу землі, тому намагається завадити нашій команді допомогти людям висловити свою думку», – зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, знаючи, що ухвалений монобільшістю закон про референдум надзвичайно складний для виконання, команда «Батьківщини» долучилася до небайдужих українців, щоб силами партії допомогти в його організації.

«Ми зараз з усіма фермерськими й аграрними асоціаціями, землевласниками, аграріями, профспілками починаємо організацію референдуму за народною ініціативою. Ми разом вже зібрали ініціативну групу, яка налічує понад 12 тисяч людей. І враховуючи пандемію, хотіли провести збори в режимі онлайн – щоб не збиратися всім разом і не наражати нікого на небезпеку. Звернулися з цим проханням до ЦВК і отримали сьогодні перший результат – все забороняють», – повідомила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко переконана – таке рішення членів Центральної виборчої комісії було ухвалено за вказівкою з найвищих владних кабінетів.

«В ЦВК абсолютна більшість президента. Чи знають вони про  цифровізацію, про диджиталізацію, про референдум за новітніми технологіями, про які йдеться у програмі Зеленського? Вони прямо відмовили нам в проведенні зборів онлайн. Це тільки перший крок. Отак їм потрібне народовладдя. Але ми будемо йти далі. Ми проведемо цей референдум і захистимо людей!» – запевнила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, щоб допомогти українцям висловити свою волю, команда «Батьківщини» стала пліч-о-пліч з народом, щоб провести референдум. Юлія Тимошенко оголосила, що першим на референдум буде винесене питання захисту землі. На базі чинного законодавства команда «Батьківщини» розробила план-графік проведення референдуму, відповідно до якого 22 травня відбудуться збори ініціативної групи, яка вже налічує понад 12 тисяч людей. Щоб убезпечити активістів від загроз епідемії, Юлія Тимошенко звернулася до ЦВК з проханням погодити проведення заходу в режимі Zoom-конференції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова