Юлія Тимошенко візьме участь у зустрічі лідерів Східного партнерства з Європейської народної партії

У середу, 17 червня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та заступник голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря братимуть участь у 7-мій зустрічі лідерів Східного партнерства з Європейської народної партії.

Планується, що під час цієї зустрічі учасники обговорять подальше зміцнення співпраці між східними країнами-партнерами та ЄС, а також можливість посиленої стратегії співпраці з асоційованими країнами, розглянуть шляхи сприяння безпековій співпраці та зміцнення інституцій, належного управління, верховенства права і поваги до прав людини, а також обговорять політичну ситуацію в країнах-партнерах та геополітичні виклики в регіоні.

У запрошенні від імені Президента ЄНП Дональда Туска наголошується, що «Європейський Союз зберігає свої рішучі зобов’язання щодо Східного партнерства, і це ще більшою мірою стосується ЄНП, яка залишається одним з основних гравців Східного партнерства з моменту його запуску». Крім того, наголошується, що «у світлі агресивної політики Росії, зростання впливу Китаю в регіоні, а також безпекової ситуації на наших східних кордонах, ЄС необхідно розробити чітку стратегію і політичне бачення подальшої співпраці з нашими східними сусідами та зміцнення безпекового виміру політики Східного партнерства».

Європейська народна партія проводила останню зустріч лідерів Східного партнерства з ЄНП у 2017 році в Брюсселі після успішних зустрічей, які відбулися у Ризі, Кишиневі, Батумі, Єревані та Вільнюсі.

Зустріч відбудеться у режимі відеоконференції 17 червня 2020 року з 19:30 до 21:00.

Нагадаємо, ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 83 партії та партнери з 43 країн, серед яких і «Батьківщина», Президент Європейської комісії, 11 голів країн-членів ЄС та 4 голови країн, які не є членами ЄС, 10 членів Європейської комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова