Юлія Тимошенко виступила на засіданні групи ЄНП у Європарламенті

Сьогодні, 17 жовтня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила з промовою щодо ситуації в Україні на засіданні групи Європейської народної партії у Страсбурзі (Франція).

«Вже 20 місяців українці захищають свою країну, Європу і демократичний світовий порядок. Я хочу подякувати за Вашу підтримку. Без неї ми б не змогли вистояти», – наголосила вона.

Але, за словами Юлії Тимошенко, ця підтримка у її теперішній формі є необхідною для оборони, але недостатньою для перемоги. Україні потрібно більше сучасної асиметричної зброї, зокрема такої як літаки F-16 і ракети TAURUS, для переможного і швидкого завершення війни.

«Якби ми отримали таку зброю у 2022 році, війна б завершилася вже цього року. Довга затяжна війна вигідна винятково одній людині – Путіну», – зауважила політик.

Окрім того, Юлія Тимошенко додала, що хоч сьогодні, через майже два роки після вторгнення, здається що кінця цієї війни досі не видно, проте Україна вже виграла одну надважливу битву.

«З того моменту, як у 1991 році ми повернули собі незалежність, українці боролися за те, щоб нас сприймали як частину Європи. Сьогодні вже ніхто не вважає Україну якоюсь нічийною землею, яка сполучає Росію і Захід. Натомість тепер всьому світу зрозуміло, що Україна належить до Заходу та є його частиною, так само як Франція, Італія, Німеччина та інші. Я впевнена, що перемога у цій битві допоможе здобути остаточну, велику перемогу у цій підлій та жорстокій війні», – сказала вона.

Під час засідання Юлія Тимошенко передала депутатам ЄНП бойовий прапор одного з військових підрозділів, де боронять нашу землю представники «Батьківщини».

У засіданні групи ЄНП також брав участь заступник Голови партії, перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря. Також делегація партії «Батьківщина» провела низку зустрічей з членами Європарламенту та європейськими політиками.

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 82 партії та партнери з 43 країн, Президент Європейського парламенту, Президент Європейської комісії, 9 голів країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті. «Батьківщина» приєдналася до родини ЄНП у 2008 році.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова