Юлія Тимошенко вимагає звіту силовиків щодо фальсифікації виборів Порошенком

«Батьківщина» ніколи не опускалася до підкупу та брудних технологій. І на президентських виборах її кандидат отримає чесну перемогу.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час засідання Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів парламенту.

«Ми завжди боролися проти мафії і це була наша принципова позиція. Сьогодні на чолі цієї корумпованої мафії стоїть Порошенко. Він – не президент, він – олігарх, який отримав країну на розграбування», – наголосила лідер «Батьківщини».

За її словами, контрольована кумом чинного президента Генпрокуратура та кишенькова СБУ намагаються прикрити фальсифікації Порошенка брехливими звинуваченнями на адресу «Батьківщини».

«Вся країна – кожна людина в країні – знає, хто купує голоси. Це Петро Порошенко – чинний президент. Принижуючи демократію, нашу європейську інтеграцію, жертви, принесені на фронті і на Майдані Гідності, Порошенко сьогодні скуповує голоси масово. Край цьому буде покладено і вам нічого не допоможе», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

Голова партії зауважила, що, об’їхавши із великими передвиборним турне мало не всю країну, може із впевненістю стверджувати – «ніхто не збирається голосувати за чинного президента». Саме тому Банкова нині організовує масштабний підкуп.

«Спочатку довели країну до крайнього ступеню зубожіння, а тепер роздають їм ці жебрацькі 1000 гривень і вимагають голос за Порошенка. Це що – інтеграція в ЄС та НАТО? Це просто країну топчуть. І всі люди знають, що роздається тисяча і називають її «Петрова тисяча». Що ви робите із країною?» – обурилася політик.

Юлія Тимошенко закликала міністра внутрішніх справ та силовиків прозвітувати про хід розслідування справ щодо підкупу виборців нинішнім президентом. Лідер «Батьківщини» переконана, що Порошенко точно знає, кому програє вибори, і чекати цього залишилося вже недовго.

«Жодні фальсифікації Порошенка не допоможуть, уся фальшива соціологія, якою вони зараз маніпулюють, щоб легалізувати фальсифікації. Порошенко піде від влади. У другий тур він не пройде і країна стане нарешті європейською демократичною та сильною», – резюмувала лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова