Юлія Тимошенко вимагає від парламенту захистити громадянське суспільство

«Батьківщина» вимагає не знищувати громадянське суспільства через ініціативи влади щодо впровадження декларування та оприлюднення звітності організацій, які існують за рахунок грантів.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила під час Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

«Окрім корумпованої владної верхівки, яка уособлює кланову систему, після двох революцій в Україні з‘явилася дійсно позитивна річ, на яку треба звернути увагу, – це громадянське суспільство. Але за законом, ініційованим Президентом України, воно буде знищено через спеціальні процедури декларування та оприлюднення звітності про гранти, які ці організації отримали», – сказала вона.

Лідер «Батьківщини» упевнена, що головна мета таких дій щодо громадянського суспільства – взяти його під контроль та отримати важелі впливу для його знищення.

Парламентарій нагадала, що Венеціанська комісія виступила проти такого ставлення до громадянського суспільства.

Юлія Тимошенко також повідомила, що разом із колегами по фракції вона розробила законопроект №6271, ухвалення якого зупинить процес знищення громадянського суспільства.

Цей документ, додала політик, отримав схвальну оцінку Венеціанської комісії.

Окрім того, Юлія Тимошенко звернулась до спікера Андрія Парубія з проханням включити до порядку денного 21 законопроект, внесений «Батьківщиною» та спрямований на покращення життя людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова