Юлія Тимошенко вимагає призначення силовиків і розслідування корупційних оборудок

Для розслідування корупційних злочинів високопосадовців, які керували країною останні 5 років, нам потрібні нові силовики. Саме тому Президент має подати кандидатури на нового Генпрокурора та Голову СБУ, а парламент має за них проголосувати.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та груп.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що в Президента є конституційне право звільнити та призначити Генпрокурора та голову СБУ, проте Зеленський поки не вніс подання на призначення.

«Нам треба звернутися до глави держави і розв’язати це таким чином: Президент завтра вносить подання на Генпрокурора та голову СБУ. Парламент за процедурою ad hoc має проголосувати за звільнення та призначення нових Генпрокурора та голови СБУ», – сказала вона.

Голова партії запевнила, якщо зараз не почнуться гучні розслідування і суспільству не пред’являть винних за розкрадання фінансів, землі, державного майна, це означатиме, що на позачергових виборах корумпована верхівка колишньої влади піде до Ради. І виникнуть підозри про якісь залаштункові домовленості за спиною суспільства, додала вона.

З огляду на це, Юлія Тимошенко закликала представника Президента у ВРУ звернутися до глави держави з прохання швидше внести кандидатури нових силовиків, а спікера — одразу ж після того, як відповідні подання надійдуть до Ради, винести їх на голосування в залі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова