Юлія Тимошенко: Верховна Рада має негайно переглянути умови лікування поранених воїнів

Життя та здоров’я захисників, які наближають перемогу України, мають бути одним з пріоритетів держави. Саме тому «Батьківщина» закликає парламент переглянути умови лікування поранених воїнів – майже втричі збільшити витрати на їхнє перебування у медзакладах, а також весь період одужання платити їм «бойові», які вони отримували на момент поранення.  

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

Вона зауважила, що відвідавши регіони, де нині тривають активні бойові дії, відвідавши низку шпиталів на Харківщині, Донеччині, Дніпропетровщині, поспілкувавшись з пораненими бійцями та з медиками, стало зрозуміло, що більше зволікати не можна. Команда «Батьківщини» вже розробила відповідні ініціативи та передала їх до парламенту.

«Перше, про що я хочу попросити зараз зал, – у нас діє робоча група, яка напрацьовує певні оплати, видатки для наших героїв, героїнь, які сьогодні захищають Україну. Я прошу всіх вас включитися в це і зробити так – якщо людина поранена на фронті і потрапила на лікування, щоб до моменту завершення лікування, до моменту повного одужання наші герої або героїні могли отримувати усі грошові платежі, які були, і плюс «бойові» гроші, які вони отримували на передовій», – закликала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» наголосила також на необхідності переглянути умови лікування поранених воїнів та збільшити видатки на їхнє перебування у медзакладах.

«Потрібно у 2,6 раза збільшити видатки в НСЗУ на лікування наших поранених, на їх реабілітацію. Я прошу вас, зверніть на це увагу. Вони заслужили в України саме такі рішення. Наша команда буде фундаментально та послідовно це відстоювати», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова