Юлія Тимошенко: Уряд повинен негайно відзвітувати, чому досі не виконується постанова про захист людей від коронавірусу, а малий бізнес залишився без допомоги

Безпорадність влади в боротьбі з епідемією надто дорого обходиться українцям. Люди й досі залишаються без належної допомоги з боку держави у боротьбі з хворобою. На тлі епідемії втрачаються сотні тисяч робочих місць, бо влада також не надає належної підтримки бізнесу, насамперед малому. «Батьківщина» вимагає негайного звіту уряду і покарання винних.

Про це заявила Голова партії Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«Минулого сесійного тижня весь парламент спільно прийняв постанову про захист людей від коронавірусу. Тоді об’єднався весь зал, і ми дали уряду чіткий алгоритм дій для того, щоб зупинити епідемію. Але попри все це люди продовжують залишатися без допомоги, без безкоштовного тестування, без безкоштовних ліків. Тому фракція «Батьківщина» вимагає негайно викликати до Верховної Ради уряд у повному складі, щоб прем’єр-міністр відповів, що зроблено. Не завтра, не післязавтра, а вже сьогодні. І це питання треба негайно ставити на голосування», – зауважила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко наголосила, що на тлі коронавірусу Україна втрачає сотні тисяч робочих місць, а влада і далі продовжує закривати очі на проблеми малих підприємців і по суті забирати в них останнє.

«Інші країни трильйонами віддають допомогу своєму бізнесу, щоб він не зник під час коронавірусу, а ми своїх душимо останнім. Тому наша пропозиція негайно сьогодні розглянути законопроєкти №3853-2 для ФОПів і №3704 для «Євросили» і щобільше, прийняти у першому й остаточному читанні й припинити нарешті під час коронавірусу знущатися з малих підприємців», – закликала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що у вівторок, 20 жовтня, Верховна Рада підтримала постанову «Батьківщини» №4228 про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз. За документ проголосували 308 народних депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова