Юлія Тимошенко: Уряд пообіцяв підняти мінімальні зарплати під тиском суспільства

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що уряд погодився на підвищення мінімальної заробітної плати під тиском суспільства.

Про це політик повідомила, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу в парламенті.

«Заява Гройсмана про підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі – це результат тиску на уряд та спільної колосальної боротьби, яку проводить громадянське суспільство, профспілки, партія «Батьківщина», всі ми разом», – пояснила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» зауважила, що не можна залишати мінімальну зарплату і мінімальну пенсію вдвічі нижчими за прожитковий мінімум, затверджений законом.

«Якщо Гройсман це почув і він скоротить видатки, які йдуть на клани, на олігархів, на офшори, натомість вдвічі підніме мінімальну зарплату і пенсію, – ми будемо вважати це нашою першою перемогою. Адже це потягне за собою підвищення всіх заробітних плат і пенсій», – пояснила Юлія Тимошенко.

Голова фракції також зазначила: «Ви пам’ятаєте, як це називали популізмом? Ви пам’ятаєте, як говорили, що на це нема грошей? А коли ми зараз почали об’єднувати країну, вони почали знаходити гроші. Але це поки що лише слова Гройсмана. Я хочу побачити проект бюджету на 2017 рік з мінімальною заробітною платою, яка буде вдвічі більшою, ніж пропонувалося в проекті, який намагався протягнути Гройсман, і якого зупинило лише суспільство».

Також, за словами лідера «Батьківщини», важливо, щоб мінімальна зарплата та пенсія була підвищена з 1 січня, а не наприкінці року.

«Це означає, що наша з вами боротьба дає результати», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова