Юлія Тимошенко: Україні потрібні глибинні системні зміни

Юлія Тимошенко закликала до спільної інтелектуальної дискусії для проведення глибинних системних змін в Україні після президентських виборів.

Про це Голова партії «Батьківщина» заявила в четвер, 24 січня, під час виступу на Українському сніданку в місті Давос (Швейцарія).

«Фрагментарні зміни, які намагалися провести останні чотири роки, не принесли успіху. У нас були створені нові органи, зокрема антикорупційні, але вони були поглинуті старою системою», – наголосила Юлія Тимошенко.

Як заявила лідер партії, вона вірить виключно в глибокі системні зміни, і саме зараз в Україні настав час для таких змін.

«Тому ми зібрали команду інтелектуалів. Ми разом намагаємося розробити  модель нової України після президентських виборів», – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» закликала всіх, хто займається розв’язанням інтелектуальних питань, співпрацювати разом з її командою.

«Я вірю, що після президентських виборів, ухваливши Нову Конституцію, ухваливши програму нових економічних змін, ми зможемо системно змінити Україну. І в результаті отримати успішну, правильно функціонуючу країну. Я закликаю всіх до інтелектуальної дискусії, щоб робити системні зміни в країні, а не чекати щоразу на доброго царя», – підсумувала вона.

Нагадаємо, 24-25 січня Юлія Тимошенко та заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря беруть участь у заходах Всесвітнього економічного форуму, який проходить  у швейцарському місті Давос.

Планується участь Юлії Тимошенко в зустрічах у межах Глобального форуму жінок-лідерів та низка двосторонніх зустрічей зі світовими лідерами, високопосадовцями та політиками.

Всесвітній економічний форум (The World Economic Forum) — це швейцарська неурядова організація, відома тим, що щороку в січні-лютому проводить зустрічі в Давосі. На подію запрошуються провідні керівники бізнесу, політичні лідери, експерти, журналісти. Вони обговорюють найбільш гострі світові проблеми, включаючи охорону здоров’я та охорону навколишнього середовища.

Цього року 22-25 січня світові лідери вкотре зібралися разом, щоб вирішити найважливіші глобальні економічні, політичні, соціальні питання задля покращення життя на планеті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова