Юлія Тимошенко: Україні потрібна єдина команда, сильна стратегія і розумна професійна тактика дій

Відкласти суперечки й стати єдиною командою, яка захищатиме інтереси країни кожною літерою закону та кожним своїм рішенням, закликала сьогодні депутатів Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«Насправді нам нема що ділити. Я не вірю, що хтось із нас бажає зла своєму народові, своїм дітям та родинам. Я не вірю в те, що хтось буде діяти проти інтересів своєї країни, свого народу. Мені здається, що у нас є певні розходження у концепціях, які потрібно більше узгоджувати, радитися, знаходити більше часу для наших дискусій. Я хотіла б, щоб ми менше сварилися, а більше чули одне одного», – зауважила лідер партії.

Вона закликала парламентарів до об’єднання та спільної інтелектуальної роботи заради майбутнього України.

«Я хочу, щоб ми стали однією командою, тому що часу в України не так багато. Зробімо так, щоб ми, саме цей парламент, цей президент, цей уряд дали такий результат країні, який вони відчують. Я хочу, щоб на фоні викликів, які стоять перед світом, – коронавірус, економічний спад, загострення усіх процесів – ми захистили Україну не на словах, а в кожній літері законів, які ми з вами дискутуємо. І тоді наше з вами перебування тут буде чогось варте», – додала Юлія Тимошенко.

«Станьмо однією сильною командою, яка живе не емоціями, а станемо інтелектуальною командою, яка вивірить кожне голосування, яка вивірить кожне рішення і звірить це з тим, що нам реально треба робити. Тоді ми станемо країною, рівних якій не буде на європейському континенті. У нас з вами все для цього є», – резюмувала Голова «Батьківщини».

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова