Юлія Тимошенко: Україні потрібна професійна стратегія дій, а не чергова імітація від влади

Вчергове презентована в парламенті Програма дій уряду – це ритуальні танці, які влада спробувала виконати на політичній сцені. Вийшло погано – незграбно і фальшиво. «Батьківщина» не підтримала і не могла підтримати документ, який є прикриттям справжніх намірів влади, які суперечать інтересам людей.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«Це вже третій уряд та третій прем’єр-міністр, який працює при президентові Зеленському. І те, що ми зараз бачимо, то вже і третій уряд отримав, по суті, квиток на вихід. Бо те, що програма зараз не проголосована – це не тому що вона погана чи хороша, а тому що такою була команда президента. Далі все залежатиме від того, чи захоче Зеленський зливати цей уряд, чи він ще буде його тримати – ось у чому питання», – зауважила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщин» переконана, що «реальна програма, за якою сьогодні живе абсолютна влада президента Зеленського – це Меморандум з МВФ. І там діаметрально інші речі написані, ніж ті «солодощі», які поквапилися записати до програми уряду».

Юлія Тимошенко зазначила, що за даними останніх соціологічних опитувань, 60% людей вважають, що країна рухається в неправильному напрямку і лише 26% переконані, що у правильному.

«Сьогодні у президента 33% підтримки, у парламенту 9% і в цього уряду 9%. Тому зараз знаходиться чергова жертва, на яку влада скидатиме відповідальність за хаос в державі, власну безпорадність та політику, яка свідомо ведеться проти національних інтересів України й проти кожного українця. Можна лише поспівчувати цьому прем’єр-міністру, який став черговою жертвою на заклання. Він не призначив самостійно жодного міністра, не розробив самостійно жодної тактики та стратегії, він живе в парадигмі зовнішнього управління і тепер за це буде платити своєю посадою», – наголосила Юлія Тимошенко.

«Україні потрібна професійна стратегія дій, а не чергова імітація від влади», – запевнила лідер «Батьківщини».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова