Юлія Тимошенко: Україні потрібен Конституційний Суд – незалежний від президента і фінансових груп

Відновити всю систему електронного декларування, посилити кримінальне покарання за незаконне збагачення і вивести Конституційний суд з-під впливу уряду. Такими мають бути дії парламенту.

Відновити всю систему електронного декларування, посилити кримінальне покарання за незаконне збагачення і вивести Конституційний Суд з-під впливу уряду. Такими мають бути дії парламенту.На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час спілкування із журналістами у Верховній Раді.

Вона звернула увагу, що роздратування влади викликало те, що вперше за часи незалежності України Конституційний Суд не став кишеньковим інструментом чергового президента країни. Але саме так і має бути – підкреслила Юлія Тимошенко.

«Судді можуть бути різні, але неприпустимо принижувати, дискредитувати та нищити інституцію Конституційного Суду, таким чином принижуючи державу. Ми не підтримуємо законопроєкт Зеленського. Бо він не лише порушує Конституцію і має на меті поставити Суд під контроль зовнішніх фінансових груп, і щоб була розпродана українська земля, стратегічна власність України, наукові установи… Але ми цього не дозволимо», – запевнила Голова партії.

При цьому вона припустила, що «Батьківщина» може підтримати «консолідований» законопроєкт, запропонований спікером парламенту Дмитром Разумковим.

«Нам потрібно зупинити цькування Конституційного Суду і для цього треба єднатися усім фракціям. А тим, хто виступає сьогодні ззовні України проти КСУ, я хочу порадити у своїх країнах порозганяти конституційні суди, а Україну залишити в спокої», – підсумувала Юлія Тимошенко.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова