Юлія Тимошенко: Українці заслуговують на гідні умови праці та заробітні плати

«Батьківщина» наполягатиме на ухваленні свого проєкту Трудового кодексу, який було розроблено разом із профспілками. Документ, на відміну від урядового законопроєкту № 2708 «Про працю», спрямований на захист прав працівників.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112. Україна».

«Наша команда внесла альтернативний урядовому проєкт Трудового кодексу, який був напрацьований спільно з роботодавцями та профспілками. Це фундаментальний документ, який посилює права працівників. Цей Трудовий кодекс рухає вперед, згідно з міжнародними конвенціями та міжнародним правом, захист людини в усіх вимірах», – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що документ, який регулюватиме права працівників, потрібно вдосконалювати, враховуючи думки представників профспілок, громадських організацій та опираючись на норми міжнародних профільних документів.

«Комітет ухвалив рішення включити в порядок денний і наш Трудовий кодекс, і закон Милованова-Зеленського. Ми будемо наполягати на тому, щоб Верховна Рада у жодному разі не голосувала за урядовий закон «Про працю». Ми маємо створити робочу групу із залученням профспілок, громадських організацій, партій та комітетів. І вже в цій робочій групі потрібно відшліфовувати Трудовий кодекс, який відповідатиме міжнародному праву, що стосується захисту людей праці», – додала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова