Юлія Тимошенко: Українці будуть боротися до Перемоги!

Україна не здасться і боротиметься до перемоги над режимом путіна.

На цьому наголосила лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу на Глобальному  економічному саміті 2024.

«Велика війна триває вже два роки й три місяці. Для нас, українців, – це питання: бути або не бути. Українці вибрали незалежність і свободу. Путінська Росія хоче це відібрати і повернути в те, що я називаю «Інтернаціоналом диктаторів». Я хочу, щоб ви знали: ми не здамося! Ми будемо боротися!» – запевнила Юлія Тимошенко.

Вона також нагадала, що «насправді війна проти України розпочалася майже десять років тому – у 2014 році – з анексії Криму та окупації частини Донбасу у Східній Україні».

За її словами, до вторгнення 24 лютого 2022 року Росія вже окупувала 7 відсотків території України. Сьогодні вона захопила 26 відсотків. З 2014 року були окуповані майже 157 тис. км². Це більш ніж дві Ірландії! Це еквівалент чотирьох Швейцарій або п’ятьох Бельгій. 14 мільйонів українців – третина всього населення України – були змушені залишити свої домівки. Це найбільше переселення з часів Другої світової війни. Понад 6 мільйонів українців виїхали за кордон як біженці. Сотні тисяч убитих невинних жінок, чоловіків і дітей! Через російську агресію в Україні пошкоджена або зруйнована кожна сьома школа! Майже 2000 лікарень! Понад 1,5 мільйона будинків! Чверть інфраструктурних об’єктів, зокрема майже 400 мостів!

«Хтось може сказати: так, все це жахливо, але це дуже далеко від нас. Дійсно відстань звідси, від Кіларні до лінії фронту – до Харкова, Одеси і Маріуполя – майже чотири тисячі кілометрів. До нас це не дійде. Я хочу сказати: війна – поруч. І якщо всі країни вільного світу не зроблять все, що потрібно, війна прийде сюди. Війна має багато облич. Не лише танки, ракети й бомби…» – зауважила політик.

На її переконання, «щоб перемогти у війні, Україні потрібна зброя. Сучасна зброя, сильні санкції проти Росії і єдність. І ще потрібна мужність».

«Попри удари і втрати, український народ продовжує боротьбу, і завдяки мужності та винахідливості, досягає успіхів», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона підкреслила, що міжнародний бізнес продемонстрував свою рішучість, продовжуючи працювати в Україні, попри війну, а держави-члени Європейського Союзу почали переговори про вступ України до ЄС. Водночас український народ об’єднався для відбудови та реформ, тому Україна не впала.

«Путін прорахувався. Замість захоплення Києва за 3 дні, Кремль отримав санкції, втратив європейські ринки та доступ до сучасних технологій, а Україна стабілізувалася, отримала підтримку цивілізованого світу та рухається до інтеграції в Європейський Союз. Якщо це стало можливим, коли ракети щодня падають на українські міста, то тільки уявіть, якою буде Україна, коли завершиться війна та почнеться відбудова», – резюмувала Юлія Тимошенко.

20-22 травня 2024 року у місті Кіларні (графство Керрі, Ірландія) проходить Глобальний економічний саміт 2024.

Глобальний економічний саміт (www.globaleconomicsummit.ie) – це некомерційний триденний форум, на якому міжнародні лідери зібралися в західному регіоні Ірландії для співпраці  та сприяння  вирішенню глобальних проблем у сферах клімату, енергетики, технологій, освіти та охорони здоров’я.

Завдяки підтримці уряду Ірландії та патрона саміту Мартіна О’Меллі, комісара Адміністрації соціального забезпечення США, організатори зібрали понад 250 делегатів на саміті щодня, серед яких політики та парламентарі з багатьох країн світу.

У саміті  також бере участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова