Юлія Тимошенко: Україна стане найкращою державою у світі для молоді

Завданням дієвої влади має стати забезпечення гідного життя людям у своїй власній країні.

Про це Юлія Тимошенко сказала сьогодні під час розгортання разом із молоддю на столичній Михайлівській площі найбільшого у світі українського прапора. Саме так команда «Батьківщини» відсвяткувала День молоді, запросивши на подію гостей та мешканців міста.

«Сьогодні ми символічно розгорнули прапор на честь того, що Україна стане найкращою державою в Європі для життя молоді та всіх українців», – зазначила лідер партії після розгортання прапору.

Юлія Тимошенко наголосила, що наразі для її команди «найважливіше, щоб не гаючи часу зараз новий президент, а через декілька тижнів і новий парламент почали діяти, щоб наша інтелектуальна, розумна, дуже активна молодь, яка має право на прекрасне сьогодення та майбутнє могла жити у своїй власній країні».

Вона висловила стурбованість, що молодь масово залишає країну, бо немає роботи, гідної зарплати: «Ми з вами разом мусимо зробити все, для того щоб наші діти залишалися з нами, а найголовніше – знаходили себе, свій шлях життєвий, свою роботу та професію на рідній землі».

Нагадаємо, найбільший у світі Державний прапор України має розміри 60 на 40 метрів, площа — 2400 квадратних метрів. Його занесено до Книги рекордів України.

Прапор-рекордсмен вже було розгорнуто у всіх великих містах України, а також в м. Краків у Польщі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова