Юлія Тимошенко: Україна була й буде космічною державою

В умовах загострення конкуренції Україна має спиратися насамперед на власні сили, на свої ресурси й промислові потужності, на власний інтелектуальний потенціал – це головна суть стратегії, яку пропонує «Батьківщина». Саме тому ми наполягаємо, щоб у бюджеті на наступний рік були передбачені усі необхідні кошти для розвитку ракетно-космічної галузі та КБ «Південне, зокрема. У нас є всі можливості бути в колі космічних держав.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі з колективом та керівництвом КБ «Південне» у Дніпрі.

Лідер партії нагадала, що зусиллями «Батьківщині» вдалося захистити КБ «Південне» та «Південмаш» від непрофесійного керівництва та бездумної приватизації. Тепер, наголосила Юлія Тимошенко, треба забезпечити підприємство державним замовленням.

«Я вважаю, що це наша гордість. Але треба не лише пишатися, а й зробити все необхідне, щоб гідно конкурувати з найпотужнішими космічними гравцями у світі», – зазначила лідер «Батьківщини».

«Мене дуже тішить, що наше Конструкторське бюро примножує інтелектуальні сили, посилює свою присутність на світовому ринку і по суті навчилося жити самостійно. Це величезне досягнення та основа для подальшого розвитку», – додала Голова партії.

Юлія Тимошенко запевнила, що «Батьківщина» робитиме все можливе, аби в проєкті бюджету на 2021 рік було передбачене гідне державне замовлення для космічної галузі.

«Беру на себе завдання донести рівень потенціалу КБ «Південний» до Міністерства оборони, до Міністерства економіки, до Кабінету Міністрів та президента і передбачити на 2021 рік державне замовлення, яке дозволить підприємству відчувати себе впевнено і досягати нових результатів, на які чекає вся країна», – запевнила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова