Юлія Тимошенко: Україна буде в НАТО та ЄС

«Батьківщина» одностайно проголосувала за зміни до Конституції щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО.

«У сучасному конкурентному світі, де тільки починається напружена боротьба за ресурси, Україна не може залишитися самотньою, відстати від мейнстріму руху людства. Саме тому наша мета – членство в ЄС. І водночас ми маємо усвідомлювати, що коли проти нас ведуть війну, так само у військовому плані ми не можемо бути самотніми. Ми мусимо бути частиною НАТО», – заявила Юлія Тимошенко з трибуни Верховної Ради.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що про стратегічний курс України в НАТО вона говорила ще тоді, коли починала політичну кар’єру. І її команда підтримувала та підтримуватиме цю стратегію.

«Я була першим прем’єр-міністром, який подав заявку на отримання ПДЧ щодо членства у НАТО», – нагадала вона.

Водночас лідер «Батьківщини» обурилася тим, що це питання порушується лише за 50 днів до виборів.

«П’ять років – часу на це не було? Абсолютно корумпована влада, яка займається мародерством, зокрема на нашій армії, яка заробляє на війні, намагається сьогодні використати ці святі речі – членство України в ЄС та НАТО. Щоб, як ширмою, прикрити те, що вони реально роблять», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що стандарти ЄС і НАТО передбачають верховенство права та чесні вибори. Натомість чинний президент і найближче його оточення підкуповують країну, щоб сфальшувати вибори.

«Треба або реально слідувати цим цінностям і вести країну в ЄС та НАТО, перебудовуючи насамперед все наше життя, або не використовувати такі речі під час нечесної президентської кампанії», – сказала Голова партії.

Юлія Тимошенко переконана, «Україна буде в НАТО та ЄС, і наступний президент це зробить».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова