Юлія Тимошенко: У єдності політикум здатен ухвалювати справедливі державницькі рішення

Юлія Тимошенко вітає ініціативи президента щодо демобілізації військовослужбовців строкової служби та збільшення «фронтових» виплат тим, хто боронить Україну понад 18 місяців.

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко упевнена, що завдяки єдності політикум здатен  спільно досягати вагомих результатів.

Вона вітає внесення президентом на розгляд парламенту законопроєкту про демобілізацію військовослужбовців-строковиків та  його ініціативу щодо збільшення виплат до 200 тисяч гривень на місяць для тих військовослужбовців, які боронять Україну на фронті.

З трибуни Верховної Ради вона назвала законопроєкт щодо демобілізації солдатів-строковиків правильним і своєчасним та спільним досягненням політикуму.

«Ви пам’ятаєте, як наша фракція, разом ми всі, боролися за те, щоби наші військові строкової служби, яким заборонена була демобілізація, починаючи з 24 лютого 2022 року, щоб вони мали можливість демобілізуватися і поїхати додому. Дуже приємно, що боротьба нашої команди, всього парламенту підтримана президентом, і вже зроблено повідомлення, що буде негайно розглянутий у Верховній Раді законопроєкт про демобілізацію строкових наших військових, і вони зможуть поїхати додому», – наголосила вона.

Крім цього, Юлія Тимошенко позитивно оцінила ініціативу президента  подвоїти грошове утримання військовослужбовців, які воюють на передовій понад 18 місяців. На її думку, таке рішення сприятиме мотиваційній та справедливій мобілізації.

Юлія Тимошенко нагадала, що саме команда «Батьківщини» пропонувала подвоїти до 200 тисяч гривень на місяць фронтові виплати тим військовослужбовцям, які воюють понад 18 місяців.

«Зараз я дякую президенту за те, що він дослухався, і ми вже почули інформацію про те, що буде розглянутий варіант, щоб вдвічі збільшити грошове забезпечення тим військовим, які добровільно залишаться на передовій і будуть далі боронити нашу країну», – зазначила лідерка «Батьківщини».

Вона пояснила, що депутати фракції пропонували, аби «ці, другі 100 тисяч гривень, накопичувалися на рахунках військовослужбовців, які сьогодні захищають країну на передовій, щоб після завершення війни вони змогли придбати квартири, машини, бізнес – усе, що їм потрібно для мирного життя».

На думку Юлії Тимошенко, такі  ініціативи піднімуть гідність України на найвищий рівень, тому що це буде мотиваційна, справедлива, розумна мобілізація для країни.

«Якщо ми будемо разом працювати, знаходити правильні креативні державницькі рішення, у нас з вами все вийде, і перемога буде за нами. Слава Україні!» – резюмувала лідерка «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова