Юлія Тимошенко: У бюджеті-2023 потрібно передбачити видатки на відновлення житла та захист інфраструктури

Місцева влада, особливо у прифронтових містах, самотужки не може подбати про людей, у яких внаслідок російської агресії є необхідність у ремонті будинків. На це має виділити кошти держава. Так само завдання держави – максимально захистити критичні об’єкти інфраструктури.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі інформаційного телемарафону «Єдині новини».

Вона пообіцяла, що найближчими днями проведе робочі зустрічі з прем’єром і урядовцями та наполягатиме на виділенні в державному кошторисі на наступний рік окремої статті видатків на захист людей, які живуть в екстремально критичній ситуації та фактично опинилися на межі виживання.

«Те, що я побачила, коли відвідала з гуманітарною місією Нікополь і Марганець, – практично в усіх будинках вибиті шибки, відсутність вікон, дверей, пошкоджені дахи. Але в місцевих бюджетах немає ні копійки, щоб цей ремонт зробити, і у людей немає. Тому я маю намір негайно провести переговори з урядом і невідкладно в такі прифронтові міста виділити фінансовий ресурс в Держбюджеті, щоб провести ремонт і дати людям можливість жити в своїх оселях», – зазначила Юлія Тимошенко.

Ще одним критично важливим напрямом роботи влади, на переконання лідерки «Батьківщини», є захист критичної інфраструктури та енергосистеми України.

«Я би хотіла, щоб ми переглянули бюджет – і на цей рік, і на наступний – та «витягли» з нього всі можливі фінансові ресурси для закупівлі систем ППО, щоб якісно охороняти найкритичніші об’єкти інфраструктури від повітряних нападів ворога», – наголосила Голова партії.

Також Юлія Тимошенко додала, що трансформаторні підстанції, по яких завдає ракетних ударів рф, можна захистити спеціальними бетонними спорудами. А загалом, для того, щоб енергосистема України вистояла, українцям доведеться обмежити споживання електроенергії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова