Юлія Тимошенко: У «Батьківщини» та Надії Савченко – різні дороги

Надія Савченко вже не є депутатом фракції «Батьківщина» у Верховній Раді і працюватиме як позафракційний парламентар.

Про це на прес-конференції заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання щодо рішення фракції про виключення Надії Савченко з її лав.

За словами політика, таке рішення було ухвалене вчора на засіданні фракції за участю Надії Савченко.

«Спілкування відбувалося дуже спокійно і конструктивно. Ми з’ясували всі позиції «Батьківщини» та Надії щодо подій на окупованому Донбасі», – повідомила вона.

Тимошенко пояснила,  що «Батьківщина» виступає категорично проти будь-яких переговорів із террористами. А вибори на Донбасі можливі лише тоді, коли буде відновлено кордон, повернуться туди мир, легітимна влада та біженці.

«Наші дороги розійшлися. І тепер Надія Савченко працює як незалежний позафракційний депутат у Верховній Раді. Партія «Батьківщина» не буде ініціювати позбавлення Надії Савченко депутатського мандата, тому що люди віддали за неї голоси», – зазначила Тимошенко.

Лідер фракції також нагадала, що партія «Батьківщина» свого часу зробила все можливе для звільнення Надії Савченко.

«Ми захистили її усіма можливими засобами: зробили першим номером у списку партії, підняли її питання на найвищий політичний рівень у світі. Якщо би мене сьогодні запитали, чи ми б повторили те саме, я б відповіла «так», тому що тоді потрібно було патріота України рятувати з-за ґрат країни-окупанта», – наголосила лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова