Юлія Тимошенко: Тим, хто зараз перебуває на передовій боротьби з епідемією, мають бути забезпечені гідні зарплати

Захищаючи пересічних українців від коронавірусу, держава не має права забувати про медиків, які вдень і вночі б’ються за здоров’я співгромадян.

Про це заявила Глова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко після відвідання лабораторії державної установи «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України».

«Потрібно нарешті визнати, що наші медики – це багатство країни, її стратегічний ресурс. Лікарі, медсестри, санітарки, усі лаборанти, в тому числі й представники немедичних професій, які працюють у лікарнях, – це сьогодні по суті наші рятівники. Тому одне з головних завдань у період боротьби з коронавірусом – подбати про гідну оплату праці медиків», – вважає Голова «Батьківщини».

Юлія Тимошенко запевнила, що 20 жовтня під час засідання Верховної Ради наполягатиме на ухваленні постанови з чітким алгоритмом дій у ситуації з епідемією коронавірусу та перерозподілу коштів ковідного фонду.

«Тому ми зараз хочемо прийняти постанову Верховної Ради, де я власноручно хочу розписати по пунктах весь конкретний план дій і запропонувати по-іншому розподілити ковідний фонд для того, щоб система боротьби з коронавірусом, система гідної оплати праці медиків нарешті запрацювала належним чином. Я пропонуватиму парламенту, всім без винятку фракціям об’єднатися з президентом, з урядом прийняти постановою цей алгоритм дій та правильне розподілення у фонді ковіду», – наголосила лідер партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова