Юлія Тимошенко: Теракт у Сумському офісі «Батьківщини» носить виключно політичне підґрунтя

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що теракт, який стався сьогодні вночі в приміщенні Сумської обласної парторганізації, носить виключно політичне підґрунтя.

Про це вона зазначила на прес-конференції у Києві.

«У цього теракту політичне підґрунтя. І немає більше ніяких пояснень, чому це так підступно і так жорстоко зроблено», – заявила Тимошенко.

Лідер партії повідомила, що вибух стався сьогодні вночі близько третьої години.

«Слідчі органи, які  були на місці цього злочину, знайшли залишки вибухового пристрою. Тож немає сумніві, що вибух був терористичним актом, влаштованим свідомо», – додала вона.

Юлія Тимошенко заявила про політичне підґрунтя теракту, оскільки саме Сумська обласна парторганізація стала «осередком зібрання  беззаперечних доказів щодо корупції при встановленні тарифів».

«Парторганізація встановила різницю між показниками лічильників у будинках і тими обсягами, які списують для будинків без лічильників. Саме ця організація фактично по документам показала, що більше ніж утричі відрізняється реальний обсяг споживання газу  від того, що списується в домах без лічильників», – сказала лідер партії.

_APX7063

Також вона розповіла про те, що вже кілька місяців проти партійців ведеться справжній політичний терор, оскільки голова  Сумської обласної парторганізації розпочав суттєву боротьбу з корупцією та є мером міста.

«Вже багато місяців проти нього та проти членів нашої парторганізації ведеться справжній політичний терор, відкриваються штучні кримінальні справи», – сказала Тимошенко і зауважила, що обласна парторганізація «Батьківщини» має дуже високу підтримку в області.

За словами лідера партії, депутати «Батьківщини», які перебувають на місці подій, звертатимуться до силових структур в Сумській області з вимогою розслідувати цей злочин, негайно виявити прізвища злочинців, які організували теракт.

«Ми віримо, що прізвища будуть названі, злочин буде розслідувано і це буде відбуватися публічно», – наголосила вона.

Зі свого боку перший заступник Голови ВО «Батьківщина» Іван Кириленко, розповідаючи про деталі вибуху в житловому будинку, зазначив, що цей випадок вражає цинізмом і підлістю.

«Міг рухнути весь будинок, в якому мешкають сотні людей, літні люди та діти. Ми вимагаємо якомога швидше розслідувати цей страшний злочин, який міг обернутися масштабною трагедією», – зазначив він.

Народний депутат також повідомив, що попередній режим не пішов у небуття: «Він пускає свої щупальці,  користуючись нестабільною ситуацією. Попереду вибори і у них дуже  велика надія на реванш, і кошти в них на це є. До того ж досі нікого не взяли за одне місце і не посадили».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова