Юлія Тимошенко та ініціативна група «земельного референдуму» відвідають засідання ЦВК

У п’ятницю, 11 червня, о 17:00 Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та представники ініціативної групи «земельного референдуму» відвідають засідання Центральної виборчої комісії, під час якого розглядатиметься питання реєстрації ініціативної групи.

Після засідання відбудеться брифінг лідера «Батьківщини» для представників ЗМІ.

Місце проведення: площа Лесі Українки, 1 (перед будівлею ЦВК).

Акредитація представників ЗМІ здійснюється пресслужбою ЦВК:

Журналістам при собі необхідно мати редакційне посвідчення та паспорт.

Нагадаємо, 1 червня Юлія Тимошенко разом із депутатами «Батьківщини», аграріями, фермерами, громадськими діячами та профспілками передали до Центральної виборчої комісії повний пакет документів, необхідних для реєстрації ініціативної групи, яка збиратиме три мільйони підписів за референдум на захист землі.

Ініціативну групу «земельного референдуму» у кількості 11 тисяч учасників було утворено 22 травня на всеукраїнських зборах, організованих фермерськими й аграрними асоціаціями та профспілками, громадськими організаціями за підтримки команди «Батьківщини» та її лідера Юлії Тимошенко.

На зборах члени ініціативної групи одноголосно підтримали формулювання питання майбутнього референдуму, яке звучатиме так: «Чи підтримуєте ви заборону продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна?»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова