Юлія Тимошенко: Своїми лобістськими законопроектами влада забирає у країни все до останнього

За допомогою лобістських корупційних законопроектів влада намагається забрати у країни все до останнього.

Про це заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко на брифінгу у Верховній Раді.

За її словами, до порядку денного внесено лобістські законопроекти, які протягуються через парламент з порушенням всіх термінів подачі та процедури розгляду. Метою таких дій є реалізація основного завдання влади – перед останнім розстрілом забрати в українців все.

Зокрема йдеться про законопроект 8225-д, внесений поспіхом 5 квітня, і який вже завтра ставиться на розгляд. Водночас такі важливі законопроекти, як наприклад, про деофшоризацію, вже три роки знаходиться у парламенті без розгляду, зауважила Тимошенко.

«Це законопроект про удосконалення управління об‘єктами державної власності. Ним пропонується без конкурсів і без контролю передавати державні підприємства в концесію і управління безкоштовно та без зобов’язань. Таким чином об‘єкти державної власності передадуть в довготривале користування мафії, яка сьогодні править країною», – заявила лідер партії.

Вона також додала, що це «та сама приватизація, тільки без процедур, без отримання коштів до бюджету і без будь-яких умов».

Лідер «Батьківщини» назвала лобістським і законопроект №3738-д щодо спрощеної процедури продажу земельних ділянок іноземним юридичним особам, визначений як невідкладний.

Окрім того, повідомила політик, родзинкою на порядку денному на поточний тиждень є і законопроект депутата Сергія Рибалки про кредитні спілки.

«Ну це вже класичні МММ! Ми це проходили і ми пам‘ятаємо, як у кредитних спілках зникли мільярди грошей українців. За це нікого не притягнули до кримінальної відповідальності», – нагадала вона.

Юлія Тимошенко застерегла громадян від участі у подібних фінансових пірамідах.

«Де совість? Де історична пам‘ять про те, що робили з грошима людей у таких кредитних спілках? Де держава? Де Президент? Де профільний комітет і комітет по боротьбі з корупцією, які допускають розгляд таких висококорумпованих законопроектів?» – обурилась народний депутат.

Перелік лобістських законопроектів можна переглянути тут.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова