Юлія Тимошенко: Сучасна зброя та посилення санкцій гарантуватимуть перемогу України над режимом путіна

Тривалі воєнні дії вже виснажили росію, тому Україні потрібно більше сучасної зброї та посилення нищівних санкцій щодо країни-агресора. Це спровокує перелом у війні та пришвидшить перемогу нашої держави над ворогом.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі «Єдиних новин».

Вона повідомила, що під час міжнародних зустрічей з європейськими лідерами в рамках 26-го Щорічного урядового круглого столу «The Economist», що відбувається нині в Афінах, лідерка «Батьківщини» намагається висвітлювати позицію України та актуалізовувати міжнародну підтримку.

«У світі не розглядається нічого іншого, крім перемоги України. Нищівної і розгромної перемоги над армією окупанта. Сьогодні так усі налаштовані», – розповіла Юлія Тимошенко.

За її словами, найголовніше, про що йдеться під час зустрічей із лідерами європейських країн, – це посилення санкцій, постачання зброї, а також гуманітарні потреби українців.

«Перемога – це зброя, і наші європейські друзі усвідомлюють це. Наші розмови багаторазово посилюють їхню упевненість в тому, що вони зараз роблять. Також щодня обговорюється, як зробити санкції проти рф ще більш руйнівними для країни-агресора», – додала політик.

Стосовно гуманітарного напрямку, як повідомила лідерка «Батьківщини», її команда буде опікуватися питанням проходження  реабілітації наших важкопоранених військових у європейських медичних закладах тих країн, з якими про це було домовлено. Також Юлія Тимошенко окреслила представникам Єврокомісії потреби українців, які втратили житло внаслідок війни росії проти України.

«Нам треба зробити так, щоб до зими люди по максимуму мали дах над головою. Ми хочемо, щоб Єврокомісія розглянула це як стратегічну програму, яка потрібна Україні», – наголосила вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова