Юлія Тимошенко: Страхова медицина – єдиний шанс стати нашій нації здоровою

Україні потрібна страхова медицина, здатна надавати якісні послуги нашим громадянам.

Про це заявила Юлія Тимошенко під час Національного Форуму «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного», який проходить сьогодні в Києві.

«Нам потрібна страхова медицина – це єдиний шлях, який дасть можливість взяти фінанси, необхідні для медичної галузі. Але обов’язкове медичне страхування мусить супроводжуватись новою податковою системою – із суттєвим зниженням ставки та кількості податків. Щоб наші підприємці, роботодавці не захлинулись в медичному обов’язковому страхуванні. Усе має бути збалансоване. Податки мусять бути значно меншими, ніж обов’язкове страхування, яке виникне додатково», – пояснила лідер «Батьківщини».

Голова партії наголосила: страхова медицина – єдиний шлях української системи охорони здоров’я, враховуючи, що нині наш бюджет не здатний на 100% фінансово забезпечити надання якісних медпослуг для всіх громадян України.

«Cтрахова медицина для працездатних буде працювати через обов’язкові соціальні внески підприємців. А обов’язкове медстрахування для пенсіонерів, дітей, важкохворих, для людей з інвалідністю – усе це буде фінансуватися державою. Держава платитиме обов’язкове медстрахування. Так ми диверсифікуємо всю систему медичного страхування і дамо шанс нашій нації бути здоровими», – вважає лідер «Батьківщини».

«Якщо ми ухвалимо це рішення, зможемо дати людям шанс лікуватися якісно», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова