Юлія Тимошенко стала на захист «спрощенців»

Лідер фракції «Батьківщина» зареєструвала депутатський запит до прем’єр-міністра України щодо політики, спрямованої на знищення малого та середнього бізнесу.

Подати відповідне звернення Юлія Тимошенко обіцяла під час зустрічі з підприємцями, які протестували проти ухвалення Законів №128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі й послуг» та №129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі й послуг».

Голова партії вказує, що за висновками Державної регуляторної служби, прогнозні витрати бізнесу (насамперед, «спрощенців» другої та третьої груп) на адміністрування процесів застосування реєстраторів розрахункових операцій становитимуть близько 22,35 млрд грн. А сумарні додаткові витрати малого бізнесу на обов’язкове впровадження РРО та пРРО для платників єдиного податку другої групи, незалежно від виду діяльності та обсягів доходів, прогнозовано становитимуть 11,128 млрд грн.

Юлія Тимошенко просить керівника уряду пояснити процедуру впровадження та обслуговування реєстраторів розрахункових операцій та надати розрахунки сукупного навантаження, яке ляже на найвразливіші категорії підприємців після впровадження згубних ініціатив влади.

У запиті лідер «Батьківщини» також наголошує, що наповнювати бюджет потрібно не знищенням малого бізнесу, а подоланням корупції на митниці, перекриттям офшорних схем, ліквідацією монополій та наведенням ладу в державному управлінні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова