Юлія Тимошенко: Сьогодні в Україні вирішується майбутнє всієї Європи

Нині в Україні на полі бою вирішується майбутнє всієї Європи, зокрема, її безпекової архітектури.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, виступаючи у режимі відеоконференції на сесії «Зима солідарності» під час Політичної Асамблеї Європейської народної партії.

«Я звертаюсь до вас з Києва – столиці України, де вже дев‘ятий місяць триває жорстока, варварська війна, розв’язана путінською росією. За ці пів року ми не лише вистояли, але й звільнили від окупантів кілька областей України, включно з Київською», – сказала Юлія Тимошенко.

Лідер партії нагадала про успішний контрнаступ і повне звільнення Харківської області й повідомила про надзвичайне досягнення ЗСУ на півдні України.

«А тиждень тому вдалося досягти вражаючої перемоги – звільнити місто Херсон на півдні України, яке перебувало під окупацією вісім місяців. І це стало переломним моментом у війні, відкриттям шляху до остаточної ПЕРЕМОГИ!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що українці довели свою здатність «захистити зі зброєю в руках нашу свободу, наші цінності, наших людей, захистити саме право на наше існування».

«Усі ці перемоги стали можливими завдяки безпрецедентній мужності та стійкості нашого народу, незламності нашої армії, а ще завдяки нашій з вами єдності, – зазначила Юлія Тимошенко й додала – Сьогодні існує лише один спосіб закінчити цю війну – наша перемога, перемога і ще раз перемога».

«Бо йдеться не лише про долю моєї Батьківщини. Сьогодні в Україні вирішується і майбутнє всієї Європи, зокрема, її безпекової архітектури. Сьогодні в Україні вирішується питання, яким буде наступний світовий порядок, і чи збережеться лідерство заходу в глобальному світі», – підкреслила Голова «Батьківщини».

Вона наголосила на необхідності якнайшвидше перемогти у цій війні та закликала для цього багаторазово і швидко посилити спільні зусилля демократичного світу: більше зброї, аби завдати швидкої та нищівної поразки ворожій армії. Раз і назавжди – щоб захистити світ.

«Затяжна війна вигідна путіну. Він хоче затяжної війни, щоб підірвати єдність країн вільного світу, послабити санкції та сприяти приведенню до влади в Європі, і не тільки, популістських проросійських політичних сил», – застерегла Юлія Тимошенко.

«Швидка перемога в інтересах України, всієї Європи та всього вільного світу!» – підсумувала лідер «Батьківщини».

Окрім того, Юлія Тимошенко закликала членів ЄНП зробити усе можливе для спільної якнайшвидшої перемоги над режимом путіна і запропонувала провести позачергову Політичну Асамблею і Саміт Європейської народної партії у Києві навесні 2023 року.

 

Нагадаємо, що ЄНП є найбільшою та найвпливовішою  політичною силою на європейському континенті. До її складу входять понад 80 партій та партнерів з 43 країн, Президент Європейського Парламенту, Президент Європейської Комісії, 8 голів  країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

У Політичній Асамблеї беруть участь члени Європейського парламенту, національних парламентів ЄС, лідери партій ЄС, які входять до складу ЄНП. Цей захід є можливістю для донесення інформації, яка наразі склалася в Україні через агресію росії, що сприятиме посиленню санкцій проти кремля та наданню нашій державі більшого обсягу допомоги, включаючи військову та гуманітарну. «Батьківщину» на Асамблеї представляє Заступник голови партії, перший Заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова