Юлія Тимошенко розкритикувала «реформи» влади, спрямовані на знищення української нації

Юлія Тимошенко розкритикувала політику знищення української нації, яку влада намагається здійснити під виглядом «реформ».

«Батьківщина» не голосуватиме за ці «реформи» влади. Винятком може стати тільки освітня, але за умови, якщо будуть враховані усі пропозиції нашої фракції», – зауважила вона, відповідаючи на запитання журналістів щодо анонсованих владою медичної, пенсійної, освітньої, судової реформ.

Лідер «Батьківщини» зазначила, що мета, зокрема, медичної реформи – це зменшення кількості українців, адже  медичні послуги стануть взагалі недоступними для людей.

За її словами, фракція не підтримуватиме пропозицію влади щодо «започаткування 100%-ї медицини за європейськими протоколами, тобто за європейськими цінами, без запровадження фундаментальної страхової медицини».

«На українцях роблять експеримент і запроваджують ноу- хау: як працюватиме платна медицина без страхової медицини. Ми не дозволимо такі експерименти проводити над країною!» – обурено наголосила політик.

На думку Юлії Тимошенко, альтернативою може бути лише 100% разова медицина, де кожна людина буде застрахована роботодавцем або державою.

Наміри влади забрати гроші закладів охорони здоров’я з місцевих бюджетів до центру парламентар назвала «корупційною начинкою цієї медичної реформи влади».

Коментуючи пенсійну реформу, голова партії «Батьківщина» запевнила, що вона проводиться не задля підвищення рівня життя людей, а заради збільшення страхового пенсійного стажу з 25 до 35 років.

«Ми за цю пенсійну реформу за жодних обставин не голосуватимемо. Злочинна її сутність  покривається мінімальним збільшенням пенсії. Вони три роки не індексували та не осучаснювали пенсії. За цей час, за оцінками експертів, рівень інфляції піднявся на 250-300%. Якби ця влада виконувала закони про осучаснення і індексацію пенсій, то вони мали би бути втричі більшими. Вони не виконують ці закони і тепер хочуть кинути копійки пенсіонерам. Це не пенсійна реформа – це невиконання законів про індексацію та осучаснення пенсій», – наголосила Юлія Тимошенко.

До того ж влада планує зменшити коефіцієнт нарахування розміру пенсій і вони будуть на 30% меншими, ніж зараз, а також ліквідуються пільгові умови для тих, хто працював на шкідливому та важкому виробництві.

Окрім цього, Юлія Тимошенко назвала складові освітньої реформи, які за жодних обставин не підтримує «Батьківщина».

«Фракція не підтримує пропозиції влади щодо ранньої профілізації учнів, зменшення кількості обов’язкових предметів, зокрема природознавчих наук, які розвивають логічне мислення дітей. За рейтингами ООН Україна посідає 6 місце за якістю освіти і  це забезпечувалося обов’язковим вивчанням у школі  фізики, хімії та інших природознавчих наук, які забезпечують отримання стратегічного, міждисциплінарного погляду на світ», – повідомила політик.

Лідер «Батьківщини» розкритикувала пропозиції щодо вивчення цих дисциплін в рамках курсів «людина та природа», «людина та суспільство», «словесність» та скорочення часу на їхнє вивчення.

«Це означає, що наші діти не будуть глибоко, фундаментально вчити предмети, які розвивають їхню логіку. Це, по суті, дебілізація нації, яка йде за усіма «реформами» влади», – обурено зауважила Тимошенко.

Парламентарій також наголосила, що останні нобелівські відкриття відбувалися на межі дисциплін.

У зв’язку з цим «Батьківщина» проголосує за освітню реформу за умови, якщо до шкільної програми повернуть базові дисципліни,  адже вони виховують інтелект нації.

Окрім цього, Юлія Тимошенко вважає неможливою за нинішніх умов судову реформу, адже президент фактично контролює Верховний та Конституційний суди.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова