Юлія Тимошенко: Рідна мова – одна з головних цінностей та потреб українців

Мова є первісною, засадничою цінністю й потребою всіх українців. Як вода, як повітря, як свобода!

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у своєму зверненні з нагоди Дня української писемності та мови.

«Сьогодні вся країна писатиме радіодиктант національної єдності. А могла б не писати… І свята сьогоднішнього могло б не бути… Але воно є!» – зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана, що це свято сьогодні є ще й тому, що «з 24 лютого, ось уже майже дев’ять місяців, наша зранена, але нескорена держава пише інший загальнонаціональний диктант. Диктант на міцність, незламність та мужність».

Юлія Тимошенко наголосила, що попри роки нав’язливих тверджень про те, що немає різниці, якою мовою розмовляти, сьогодні стало чітко зрозуміло всім – мова для кожного українця надзвичайно важлива.

«Нам довго розповідали про «какаяразніца», неважливо, мовляв, якою мовою говорити. Тепер ми точно знаємо – ВАЖЛИВО! Іноді життєво важливо. Бо «паляниця», «Укрзалізниця» та «шибениця» можуть бути не просто словами, а паролем, способом визначення та ідентифікації своїх, – нагадала Юлія Тимошенко й резюмуючи закликала: – Плекаймо солов’їну! Пильнуймо Україну!».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова