Юлія Тимошенко: Результат виборів – це протоколи з мокрими печатками

Доля другого місця президентських виборів залишатиметься невизначеною до підрахунку протоколів з мокрими печатками.

Про це заявила Юлія Тимошенко під час першої прес-конференції у Києві.

Так, команда лідера «Батьківщини» провела всеохопний екзит-пол, щоб знати реальну картину.

У результаті, перше місце – у Володимира Зеленського (27%), на другому – Юлія Тимошенко (20,9), третє – у Порошенка (17,5%).

Юлія Тимошенко переконана, що покладатися в країні без демократії, справжньої соціології з мільярдними ресурсами, які викладені на підкуп виборців, можливо тільки на протоколи дільничних та окружних виборчих комісій з мокрими печатками та оригінальними підписами.

«Я стверджую, що наша команда проводить паралельний підрахунок голосів, які ми розпочнемо оголошувати з 24:00. Це означає, що ми будемо отримувати копії протоколів в електронній формі з кожної дільниці. Ми розраховуємо до кінця завтрашнього дня зібрати оригінальні протоколи з мокрими печатками та підписами і пред’явити їх суспільству», – повідомила вона.

У команди Юлії Тимошенко достатньо спостерігачів на дільницях та в окружних виборчих комісіях, щоб захистити результат виборів. Саме тому лідер «Батьківщини» закликала суспільство не сприймати соціологію, яка називається екзит-пол, як істину в останній інстанції, «це маніпулятивна річ».

Вона також звернулася до українців і подякувала всім, хто прийшов і проголосував на виборах: «Це означає, що Україна має надії на зміни, на те, що мафія від влади піде і в країні розпочнеться справжнє відродження».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова