Юлія Тимошенко: Ресурси України мають працювати на благо українців

Команда «Батьківщини» ніколи не підтримає стратегію перетворення України в «ресурсний центр для Європи», про яку говорять урядовці, а працюватиме на єдино правильну стратегію – розвиток України як потужної та економічно розвиненої країни, яка є членом ЄС та НАТО.

«Ми заслужили бути українським ресурсним центром», – наголосила лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час пресконференції у Львові, де вона перебуває з робочою поїздкою.

На її переконання, усі ресурсні можливості України мають спрямовуватися на відбудову України.

«Наша команда ніколи не прийме стратегію, щоб Україна була чиїмось ресурсним центром. Ми, українці, заслужили усім своїм життям бути власним ресурсним центром. Ми, маючи власні ресурси – природні, інтелектуальні, виробничі – заслужили бути найщасливішим народом на європейському континенті. І в жодному випадку не можемо розглядати після перемоги стратегію перетворення України в чиїсь ресурсний центр та напівповноцінну економіку», – обурилася лідерка «Батьківщини».

Юлія Тимошенко розкритикувала останні заяви прем’єр-міністра Дениса Шмигаля про визначену стратегію України «як ресурсного центру Європи».

«Ми зараз багато говоримо про відродження після перемоги. Але його всі розуміють по-різному. Прем’єр-міністр у своїх акаунтах в соціальних мережах сказав дослівно таке: після консультацій з ЄС, ЄБРР, з Офісом реформ визначена стратегія України як ресурсного центру Європи. Побутовою мовою це означає, що Україна цікава Європі як ресурсний центр, сировинний придаток потужних, розвинутих економік», – зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, ухвалені парламентом останні рішення щодо законопроєкту про марихуану, роздержавлення останнього мільйона гектарів родючої сільськогосподарської землі, об’єднання національного надбання ГТС з невідомим нікому Товариством з обмеженим відповідальністю, акціонування «Енергоатому» – це кроки з реалізації озвученої владою «стратегії».

Утім, наголосила Юлія Тимошенко, команда «Батьківщини» втілюватиме протилежну стратегію – відродження потужної та економічно розвиненої України, яка «своїм життям заслужила бути членом ЄС та НАТО».

«Я хочу, щоб українці, як і раніше, були взірцем боротьби за свою країну, за демократію, за свободу, за рівне партнерство. Я хочу, щоб Україна була суб’єктом, а не об’єктом – щоб наша суб’єктність була визнана в усьому світі. І щоби ми були сильними серед сильних і рівними серед рівних у глобальному світі. Ось, в яку країну я вірю. І такою вона буде! Я вірю в українську націю, яка інших стандартів не прийме», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова