Юлія Тимошенко: «Реформи» влади – це стратегія ліквідації української нації

Українська влада реалізовує злочинну програму зменшення кількості населення України та навмисно не проводить всеукраїнський перепис населення.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час зустрічі з мешканцями міста Березне на Рівненщині.

«Усі проблеми, які ви сьогодні бачите і з якими ви стикаєтесь, – не випадкові, вони не є наслідками війни. Це вивірений план і ми в ньому є піддослідними. Після другої революції на всю потужність включився план зменшення кількості населення України», – наголосила вона.

_APX0116

За словами політика, «їм потрібні земля, надра, їм потрібно все, що має Україна, але їм не потрібні ми з вами – українці».

«Після Революції Гідності Національний банк почав виконувати план, який не є українським і не працює для нашого відродження. Перша «ядерна кнопка», яку вони натиснули, – це збільшення втричі курсу гривні. Цьому не було підстав. Це була штучна операція», – сказала вона.

Юлія Тимошенко перерахувала руйнівні для економіки України наслідки, спричинені знеціненням гривні: різке зменшення доходів людей, зменшення втричі у доларовому обчислені зарплат та пенсій, стрімке зростання цін, інфляція.

_APX9916

Отже, пояснила лідер «Батьківщини», доведені до зубожіння люди перестали бути інвесторами економіки і це спричинило руйнацію малого та середнього підприємництва, бо товари перестали купуватися.

«Останнім цвяхом в економіку», за словами екс-прем’єр-міністра, стало шаленне збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Юлія Тимошенко порадила людям не сприймати тарифи, як «просто оплату за електроенергію, воду та тепло, адже тарифи – це вагомий регулятор усіх економічних процесів у світі».

«Тарифи – це не лише вартість енергоносіїв. Якщо вам ставлять тарифи більші за вартість енергоносіїв – це вже податок, від якого ви не можете ухилитися», – пояснила парламентар.

Вона також наголосила: «Збільшенням тарифів корумпована влада продовжує забирати в людей доходи для життя, вбивати економіку. Тим самим декілька осіб у країні заробляють величезні статки».

_APX9964

За словами лідера «Батьківщини», від оборудки «Роттердам+», яка суттєво збільшила ціну на електроенергію, спільно заробляють президент Петро Порошенко та олігарх Ренат Ахметов.

«Ви знаєте, що таке «Роттердам+»? Вибрали площадку, де вугілля коштує найдорожче, і вставили в тариф на електроенергію найдорожчу вартість вугілля в світі», – пояснила Юлія Тимошенко і обурено додала, що на збільшення зарплати шахтарям це не вплинуло.

За її словами, «різниця у вартості вугілля пішла в дві кишені, одна з яких – нашого президента».

_APX0519

Так само корупційною, на думку політика, є і ціна на газ: вартість видобутку становить 18 доларів США за тисячу кубометрів, ціна з урахуванням податку, розвику галузі, транспортуванн та з «усіма хабарями» дорівнює 80 доларів США.

«Чому вам поставили 285 доларів на газ? Куди 200 доларів зникає з кожної тисячі кубічних метрів?» – запитала Юлія Тимошенко в присутніх і відповіла, що гроші, зароблені на такій корупції, отримуть «п’ять людей в Україні на чолі з президентом».

Отже, наголосила лідер «Батьківщини», усе, що відбувається в країні, «не є закономірними проблемами, а є наслідком реалізаціі програми «зменшення населення України».

«Нам треба захищатися. У нас сьогодні великі проблеми в державі. І коли вам будуть говорити про «реформи», знайте, що вони є стратегією ліквідації української нації», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також зауважила, що влада навмисно понад 15 років не проводить всеукраїнський перепис населення: «Рахувати немає кого, бо мільйони виїхали, мільйони померли безстроково, бо влада здійснює стратегію ліквідації української нації».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова