Юлія Тимошенко разом з експертами презентують концепт нової народної Конституції

У п’ятницю, 24 серпня, у Києві відбувається презентація концепту нової народної Конституції, ініційована лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

У заході беруть участь близько 100 експертів-конституціоналістів, науковців, політологів, представників громадянського суспільства, які працювали над концептами Нового суспільного договору та нової Конституції. Окрім того, на презентацію приїхали і понад 200 правників з різних регіонів України.

Зазначимо, що робота над проектом нового Суспільного договору та концептом нової народної Конституції розпочалася одразу після презентації Юлією Тимошенко «Нового курсу України». Експерти і фахівці організували дискусійну площадку – Національну платформу №1 «Новий суспільний договір» – та приєдналися до підготовки тексту нового Основного закону України.

Загалом у рамках платформи проведено 5 пленарних засідань за участі Юлії Тимошенко. Між пленарними засіданнями працювали 10 груп, зокрема концептуальна, редакційна, системи організації влади, прав і свобод людини, територіального устрою та місцевого самоврядування, виборчої системи, референдуму, судоустрою, освіти і культури тощо.

Усі ці групи провели близько 20 засідань, де опрацьовувалися різні розділи проектів документів.

Результатом цієї спільної роботи фахового і громадянського середовища стало написання проекту Суспільного договору, у якому викладені фундаментальні засади співжиття громадян, та концепту Нової народної Конституції.

За ніціативою Національної платформи №1 «Новий суспільний договір» планується запуск «вікі-системи», за допомогою якої до обговорення двох документів зможуть долучитися всі небайдужі до долі країни громадяни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова