Юлія Тимошенко провела розмову з Президентом Греції та зустрілася з Міністром закордонних справ Греції

Сьогодні, 5 липня, в рамках участі у 26-му Щорічному урядовому круглому столі «The Economist» в Афінах Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела розмову з Президентом Греції Катериною Сакелларопулу та зустрілася з Міністром закордонних справ Греції Нікосом Дендіасом.

Юлія Тимошенко повідомила співрозмовникам про ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії, а також про потреби України у відновленні її економіки, створенні робочих місць та цілеспрямованих інвестиціях в окремі регіони, що найбільше постраждали під час війни.

Лідерка «Батьківщини» також подякувала Греції за допомогу нашій державі, зокрема за постачання військового спорядження та обладнання, та закликала до ще більших спільних зусиль демократичного світу задля спільної перемоги над кремлем.

Президент та Міністр закордонних справ Греції висловили солідарність з Україною та запевнили, що вони докладуть усіх можливих зусиль для підтримки України.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова