Юлія Тимошенко: Провал вакцинації та «тарифний» грабіж – наслідки корупції та некомпетентності влади

Вже настала друга весна, коли українці чекають виконання обіцянок президента про закінчення епохи бідності, припинення корупції і покарання злочинців. Насправді за два роки ситуація тільки погіршилася – корупцію покривають в офісі президента, уряді та парламенті. «Батьківщина» не буде мовчки спостерігати за здачею національних інтересів.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами засідання Погоджувальної ради.

За її словами, сплеск захворюваності на COVID-19, що вже вважається третьою хвилею коронавірусу, та зрив вакцинації в Україні сталися через непрофесійність чинного уряду.

«За рік, що минув від початку епідемії, влада не зуміла налагодити виробництво власної вакцини та не зуміла закупити якісну за кордоном. Ми по всьому світу підбираємо те, що ніхто не хоче використовувати. Як наслідок – від щеплень масово відмовляються навіть медики. Парламент не може покривати некомпетентність уряду та мовчки спостерігати за експериментами над українцями», – переконана лідер «Батьківщини».

Не менш загрозливою, на думку Юлії Тимошенко, є ситуація з утричі завищеними тарифами для населення.

«В країні немає ринку газу. У нас є велика корупція, яка розпочалась 7 років тому і триває нині. Шкода, що в парламенті, уряді, офісі президента закрили очі на цю корупцію. Чиновники стали співучасниками того, що з людей беруть неймовірні гроші, які потрапляють до посередників або «Нафтогазу», а потім виводяться з країни. Всі про це знають і вдають, що все нормально», – обурилася Юлія Тимошенко.

Однак, за її словами, команда «Батьківщини» не припинить боротьбу за чесні тарифи і викорінення корупції на енергетичному ринку.

«Хоча «слуги народу» проголосували проти включення до порядку денного всіх законопроєктів, які стосуються врегулювання ситуації з тарифами, і проти вивчення Тимчасовою слідчою комісією корупції у НАК «Нафтогаз», ми не відступимо. Ми починаємо збирати 150 підписів, щоб оголосити позачергове засідання, на якому розглянемо корупцію, яка відбувається під час встановлення людям тарифів», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова