Юлія Тимошенко проголосувала на виборах: Наша команда готова братися за роботу

21 липня, у день дострокових виборів до Верховної Ради, Юлія Тимошенко разом із чоловіком Олександром віддала свій голос на виборчій дільниці у київському ліцеї «Поділ».

«В України не залишилось часу на помилки, на експерименти. Кожен бюлетень сьогодні – це бюлетень за життя України, за життя наших дітей та онуків», – сказала лідер «Батьківщини» після голосування.

Саме тому, наголосила політик, після виборів треба негайно починати діяти і її команда готова до роботи заради відродження та становлення нашої держави.

Юлія Тимошенко закликала всіх голосувати відповідально, адже у кожного в руках доля України.

«Прийдіть на дільницю, щоб зробити свій вибір, щоб нарешті в країни виник шанс. Цього разу Україна може відродитися, стати на ноги», – запевнила Голова партії.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи готова вона очолити уряд, Голова партії відповіла: «Ви (українці – ред.) обираєте наступного прем’єра, голосуючи за майбутнє країни. Сьогодні ніхто не знає, хто буде прем’єром. Тільки від вашого голосу це залежить. Але наша команда готова братися за роботу. Ми єдина команда, яка має програму, стратегію підняття України».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова