Юлія Тимошенко: Проблеми в медичній галузі створені штучно – за ефективної влади їх би не було  

У тяжкий ковідний період галузь охорони здоров’я кинута напризволяще. Держава не дбає ні про медиків, ні про пацієнтів. Поправити ситуацію здатна лише страхова медицина.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час робочого візиту до Васильківської міської лікарні.

Лідер «Батьківщини» відвідала лікарню на запрошення працівників закладу, які повідомили про низку з проблем, які заважають ефективній роботі. Найперше, чого вони прагнуть, – надання лікарні статусу опорної, що гарантуватиме державну підтримку, адже коштом місцевого бюджету покрити потреби закладу надзвичайно складно.

«Першоджерело цієї проблеми криється у впровадженій минулою владою медичній реформі, яка не гарантує людям медичну допомогу, а вам – гідної оплати та умов праці. Всі ці складнощі – штучні, а не справжні. Якби влада діяла ефективно, цих проблем не було б. Наша команда внесла до парламенту спеціальний законопроєкт, який ґрунтується на найкращому світовому досвіді та передбачає запровадження в Україні страхової медицини. Вона гарантуватиме галузі охорони здоров’я у 4 рази більше фінансування, а це – і зарплати, і ліки, і умови для лікування», – повідомила Юлія Тимошенко.

На переконання лідера «Батьківщини», влада не усвідомлює всієї складності ситуації. Навіть позачергову сесію Верховної Ради було зібрано не для вирішення нагальних проблем в медицині чи економіці, а для дозволу розпродавати стратегічне майно і впровадження декларування для всіх громадян України.

«Я бачу, як лікарі тримають лікарню на найвищому рівні, роблять все можливе, щоб пацієнти отримували необхідну допомогу. До вас жодного докору немає, тільки безмежна вдячність. Наша команда зробить все можливе, аби донести інформацію про ситуацію до міністра охорони здоров’я та переконати його невідкладно розв’язувати ці проблеми», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова