Про звільнення прем’єра Гройсмана та нову владу мріє вся країна, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко упевнена, що змінити соціально-економічну ситуацію може лише нова професійна влада, а звільнити чинну владу мріє вся країна.

Про це лідер «Батьківщини» наголосила в ефірі телеканалу «NewsOne», коментуючи результати голосування телеглядачів щодо відставки прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Прем’єра Гройсмана хотіла б звільнити та притягнути до відповідальності вся країна. Політика влади та двох фракцій – БПП та «Народного фронту» – привела країну до реального надзвичайного стану, до катастрофи», – сказала Юлія Тимошенко.

IMG_2228

Політик також навела вбивчу для чинної влади статистику: за останні три роки з України в єврозону виїхали понад мільйон українців.

«Середній клас, який є головним платником податків, залишає нашу державу. І це трагедія, бо з країни їдуть молоді, працездатні люди», – звернула увагу народний депутат.

Лідер «Батьківщини» констатувала: влада довела народ до зубожіння, відбирає в людей останні копійки через корупційні тарифи, у країні – галопуюча інфляція та корупція. Усе це – «частина політики прем’єра Гройсмана, голови НБУ Гонтаревої та президента Порошенка».

«Зараз треба вирішити країні: чи готова вона далі жити так, як сьогодні? Чи готова країна терпіти від уряду, від президента, прем’єр-міністра те, що сьогодні робиться з кожною родиною?» – запитала політик.

_APM7892

Юлія Тимошенко нагадала про історію з реєстрацією проекту постанови фракції «Батьківщина» про звільнення Володимира Гройсмана з посади керівника уряду, та про зникнення документу за наказом влади з переліку зареєстрованих.

«Ми не можемо ігнорувати те, що суспільство кипить. Кожна людина каже: «Досить! Більше терпіти не можна!» Країна вирує, блокуються траси, перекриваються дороги. Скільки нам ще терпіти цю наругу?» – обурилася вона, розповідаючи про масові акції протесту, які розгорнулися по всій країні.

На переконання лідера партії, врятувати країну може лише нова патріотична та професійна влада, яка спиратиметься в новому парламенті на проєвропейську демократичну більшість.

«Треба негайно переобирати Верховну Раду та всіх посадовців, які переобираються, бо чинна влада тягне країну до розрухи та розвалу!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Як вже повідомлялося, за підсумками опитування, яке проводилось під час ефіру програми «20/22 з Литвиненко та Апасовим», 86% глядачів відповіли «ТАК» на запитання телеканалу: «Чи на часі відставка Гройсмана?»

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко висловила переконання, що в разі проведення дострокових виборів до парламенту прийде демократична, патріотична команда.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова