Юлія Тимошенко про саміт Римського клубу

Сьогодні я в Римі, на саміті Римського клубу.

Мені надзвичайно приємно представляти Україну на такому потужному зібранні світових інтелектуалів. Тут зібралися понад 400 визнаних міжнародних авторитетів та вископоставлених гостей з усього світу.

Римський клуб – це один з найбільш значущих і впливових інтелектуальних центрів сучасного світу. Він об’єднує найпотужніших інтелектуалів планети. Це аналітичний центр, незалежний від будь-якої влади чи уряду. Римський клуб – це той центр, який здатен запропонувати світу оптимальний фарватер руху. Рекомендаціями та висновками Римського клубу користуються скрізь – уряди, компанії, асоціації, цілі держави. Його поради – на вагу золота. Як правило, Римський клуб не помиляється в своїх прогнозах.

Мені глибоко імпонує, що саме Римський клуб є лідером в пошуках ключових відповідей на головні виклики й загрози сьогодення: глобальний розвиток світу, проблеми розвитку людства, екологія, інновації.

Остання доповідь Римського клубу отримала назву «Come on!». Якщо коротко, то в цьому словосполученні зашито дві тези: перша – «Не намагайтеся ввести всіх в оману і запевняти, що все добре, коли воно зовсім не добре». І друга – «Йдемо далі разом!». Суть: вихід є завжди, незалежно від глибини кризи.

Це саме ті напрями, за якими має рухатися і Україна, що поставила собі за мету стати модерною, сучасною, сильною країною! Не треба нам розповідати, що все добре. Ми бачимо, як воно насправді. Водночас, ми бачимо і шляхи, якими можна здійснити прорив та забезпечити успіх.

Рекомендації Римського клубу значною мірою були враховані при підготовці нашого «Нового курсу».

Сьогодні Римський клуб обрав нових співпрезидентів, і я привітала їх з особливим задоволенням. Тому що вони – жінки! Це Мамфела Рамфель з ПАР та Сандрін Діксон-Деклев з Бельгії.

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина», Facebook, 17 жовтня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова