Юлія Тимошенко про небезпечні тенденції: Антимонопольний комітет перетворюється у каральний орган

«Батьківщина» проти перетворення України в поліцейську державу та надання Антимонопольному комітету безпрецедентних повноважень, які можуть використовуватися для переслідування підприємців та неугодного владі бізнесу.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«Створюється абсолютно корумпована структура – без правил, обмежень, з репресивними функціями і ще й заробітною платою, яка перевищує зарплату наших воїнів на фронті і медиків, які їх рятують. Де ваша совість, мораль і честь?» – звернулася Юлія Тимошенко до колег в сесійній залі Верховної Ради та закликала їх не голосувати за законопроєкт №5431.

Лідерка «Батьківщини» розповіла, що представники бізнесу в регіонах вважають, що  парламент винний у беззаконні, яке чиниться численними перевіряючими структурами.

«Майже кожна вагома підприємницька структура має навалу перевіряльників від силових структур, купу кримінальних справ, арештовані кошти і, як наслідок, – пред’явлення корупційної вимоги: що потрібно робити, щоб силова структура дала спокій конкретному підприємству», – заявила депутатка.

На її думку, в порівнянні з іншими силовими структурами, які працюють в межах  Кримінального  процесуального кодексу, Кримінального кодексу, «де є хоч якісь процедури, є рішення суду, щось таке, на що підприємцям можна спиратися», Антимонопольному комітету дозволяється чинити на власний розсуд, адже відсутні норми про те, в якому конкретно випадку і що він має робити.

«Антимонопольному комітету дозволяється вриватися в ваше житло, в ваші офіси, в ваші складські приміщення, в офіси й житло ваших близьких, вашої родини, дозволяється без будь-яких рішень суду прослуховувати ваші розмови, відстежувати всі без винятку комунікації в інтернет-системі», – застерегла лідерка «Батьківщини».

Як вона пояснила, згідно зі статтею 44-1 законопроєкту всі силові дії обґрунтовуватимуться внутрішніми рішеннями Антимонопольного комітету. На її думку, відсутність чітких правил роботи цього органу не сприятиме розвитку бізнесу.

«Буде створена силова структура, яка працює без будь-яких правил, або за правилами, які вони самі собі придумають. І все це ще додатково підтримується захмарними заробітними платами. Таким чином держава визначає пріоритет», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова