Юлія Тимошенко привітала журналістів з професійним святом

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко привітала журналістів з професійним святом та подякувала їм за слово правди та чесну інформацію.

«Я хочу привітати сьогодні журналістів з їхнім професійним днем і подякувати за те, що навіть сьогодні, в умовах наступу на свободу слова, який відбувається в Україні, журналісти намагаються слово правди подати людям всупереч тому, що їм наказують «наглядачі» від президента Порошенка на кожному каналі», – сказала вона на брифінгу у парламенті.

Тимошенко також подякувала тим журналістам, «які всупереч тиску, темникам, фальсифікаціям та маніпуляціям інформацією намагаються дати людям чесну інформацію».

Лідер «Батьківщини» також закликала журналістів бути сьогодні справжніми героями, служити людям і відмовлятися виконувати нечесні вказівки ставлеників від влади.

Політик наголосила: «Мені шкода, що так сьогодні все відбувається і що так «розгортається» демократія в Україні».

«Головне, що я хочу сказати: все це мракобісся тимчасове, бо воно є штучним і неприроднім для України. І нам треба об’єднатися всім разом, щоб правління цієї корумпованої зграї якомога швидше закінчилось. Бо ще два роки такого правління наша держава не витримає. Єднаймося й думаємо, як конституційним шляхом їх позбавити права знущатися над Україною», – підсумувала Голова партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова