Юлія Тимошенко привітала ЄНП з перемогою на виборах до Європарламенту

Юлія Тимошенко привітала Президента Європейської народної партії (ЄНП) Жозефа Доля, кандидата від ЄНП на посаду Президента Європейської Комісії Манфреду Веберу та членів ЄНП з перемогою на виборах до Європарламенту.

Наводимо текст привітання:

Із великим задоволенням вітаю вас від імені партії «Батьківщина» з перемогою на виборах до Європейського парламенту. Ми були раді дізнатися, що наша сім’я політичних партій – ЄНП отримала такий чудовий результат.

Бажаю Вам успіхів у здійсненні ваших повноважень. Я впевнена, що під вашим керівництвом у Європейському Парламенті та Європейській Комісії, Європейський Союз подолає усі труднощі, які наразі існують.

Також, користуючись цією можливістю, хотіла б подякувати вам за вашу рішучу підтримку та внесок у зміцнення зв’язків між Україною та Європейським Союзом. Ваша подальша допомога у ці драматичні часи для України є одночасно надихаючою та зворушливою. Це дає нам надію на відновлення миру в країні, а також повернення анексованого Криму і окупованої частини Донбасу.

Усвідомлення того, що у нас є такі надійні друзі у Європі, допоможе Україні бути впевненою у своєму майбутньому – незалежної суверенної держави з європейською перспективою.

З нетерпінням очікуємо на нашу подальшу, тісну та конструктивну співпрацю у просуванні демократії, процвітання та наших спільних цінностей на Європейському континенті!

Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова