Юлія Тимошенко привітала українців з Новим роком

З Новим роком!

Журнал «Time» назвав 2020-й найгіршим роком в історії…

Ну що ж… Були у нашій українській історії й більш складні часи, будьмо відверті. Але дійсно, рік був непростий, як зазвичай кажуть у своїх телевітаннях президенти всіх країн.

Я би сказала, це був особливий рік. Рік, після якого хочеться не так привітати, як подякувати. Подякувати всім тим, хто його пережив, хто пройшов усі випробування, не зламався й не здався. Подякувати всім, хто не кинув у біді ближнього, не збайдужів, не відвернувся. Подякувати всім за те, що було збережено найголовніший ресурс складних часів – людяність.

Ми несподівано відкрили для себе нові цінності. Ми з’ясували, що іноді щастя – це коли не хворіють рідні тобі люди. Ми дізналися, що для радості буває достатньо обійнятись з дорогою людиною. Ми пізнали унікальну вартість простих і зрозумілих речей та емоцій.

Це і є те головне відкриття, що дав нам 2020-й. Дуже важливо, щоб ми цього не забули, не розтратили, зберегли…

Якось один священник сказав таке: «Бог найкраще розуміє прості й зрозумілі слова та побажання, Бог вірить Серцю… Тоді він чує і відгукується, допомагає…»

Мої побажання на рік наступний максимально прості й зрозумілі.

Хай прийде рік, коли ми будемо поважати одне одного. Хай настане час, коли всі ми у нашій країні будемо жити дружно і радісно. Хай це буде початок тієї великої роботи заради країни, заради людей!

І ще я точно знаю таке. Все буде добре! Неодмінно!

З Новим роком!

З любов’ю, Юлія Тимошенко

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова